Termékek Menü
0
Itt jársz most: > >

Karrier

Jelenleg 1 aktív állásajánlatunk van:

Export vezető mezőgazdasági területre, azonnali munkakezdéssel

Feladatok:

  • Vegyszermentes mezőgazdasági (növénytermesztés, állattenyésztés) készítmények értékesítése elsősorban Ausztriában,
  • Együttműködés az osztrák partnercéggel
  • A partnercég régiós központjainak látogatása
  • Értékesítési szektor célirányos felkutatása, látogatása
  • A vevőkör folyamatos bővítése, piaci információk gyűjtése
  • Megrendelői-szükségletek felmérése
  • Prezentációk megtartása német nyelven
  • Árajánlatok elkészítése
  • Marketing akciókban, kiállításokon részvétel

Elvárások:

  • Mezőgazdasági felsőfokú végzettség
  • Kiváló német nyelvtudás
  • Eredményorientáltság, vevőközpontúság
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, kitartó, dinamikus személyiség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Értékesítési tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Állattenyésztésben, takarmányozásban, növénytermesztésben szerzett gyakorlat
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részben már meglévő ügyfélkör
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Céges autó, mobiltelefon, laptop
  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Kereskedő / Eladó
  • Közvetlen értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Környezet / Mezőgazdaság
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság / Élelmiszeripar

Munkavégzés helye:
Ausztria, Magyarország, később más EU-s országok

Fényképes szakmai önéletrajzát a greenman@greenman.hu e-mail címen várjuk, bérigény megjelölésével. (csak a személyes elbeszélgetésre behívott jelentkezőket áll módunkban az eredményről majd értesíteni)