Itt jársz most: > >

Karrier

Mikrobiológiai, környezetbarát termékek gyártásához keresünk,

ÜZEMI DOLGOZÓ munkatársat veszprémi munkavégzésre.

Feladatok:

  • Termékek gyártása, palackozása
  • Tartályok mosása
  • Folyadékok és porok precíz mérése
  • Alapanyagok és csomagolóanyagok készletezése
  • Számítógépes program kezelése
  • Termékek kiszállításra való előkészítése
  • Megrendelések összekészítése, csomagolása
  • Munkaköréhez tartozó dokumentumok, naplók elkészítése, napra készen tartása
  • Termelés fennakadásmentes, folyamatos kiszolgálása
  • Alkalmanként termék kiszállítása az ügyfélhez
  • Üzemi rend, HACCP betartása
  • Leltározás

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány, tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás, igényesség, kreativitás
  • nagyfokú koncentrációs készség, figyelem
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 2 éves vezetői gyakorlat
  • alapos termékismeret megszerzése próbaidő alatt
  • önálló munkavégzés
  • büntetlen előélet

Előny:

  • laborgyakorlat folyadékok mérésében, kezelésében
  • laboreszközök ismerete
  • környezettudatos szemléletmód
  • egészségügyi vagy élelmiszeripari területen raktárosi, laboráns munkakörben szerzett gyakorlat
  • fermentációs ismeretek
  • műszaki készségek
  • HACCP ismerete
  • angol nyelvismeret

Munkaidő:

hétfő - péntek napi 8 órában

Munkavégzés helye:

Veszprém

Munkába állás kezdete:

azonnal

Jelentkezési határidő:

2017-04-30

Jelentkezésre vonatkozó információk:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a greenman@greenman.hu  e-mail címre küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével.

Partnerünk

Social ikon
Partnereink

Twitter feed