Karrier

Veszprémi állás – Üzemi munkatársat keressük!

Leírás:

Üzemi munkatárs pozíció vár rád Veszprémben!

Ha vonzónak találod a gyártás, az innováció és a fejlődés világát, biztosak vagyunk benne, hogy te vagy a tökéletes jelölt, aki csapatunkat erősíteni fogja.

Cégünk egyre növekvő és ismertebb szereplő a szektorban, és büszkék vagyunk arra, hogy már több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk. Innovatív megoldásainkkal és minőségi termékeinkkel folyamatosan elégedett vevői bázist építettünk ki. Ügyfélközpontú filozófiánk és a magas színvonalú termelési folyamatunk hozzájárult a fenntartható növekedésünkhöz.

Feladatok és felelősségek:

  • Részt veszel a termelési folyamatokban, gépek és berendezések kezelésében és felügyeletében úgy mint töltés, palackozás termékgyártás, folyadékok és porok kimérése, tartálymosás, alapanyagok és csomagolóanyagok készletezése, csomagolás, dobozolás, áru előkészítése kiszállításra.
  • Ellenőrzöd a termékek minőségét és biztosítod az előírt minőségi szabványok betartását.
  • Betartod a vállalati biztonsági előírásokat és elősegíted a munkahelyi biztonságot.
  • Együttműködsz a termelési csapat többi tagjával, és aktívan részt veszel a hatékonyság növelésére irányuló projektekben.
  • Részvétel a gyártási dokumentáció vezetésében és adminisztrációs feladatok ellátásában.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Alkalmasság könnyű fizikai munka végzésére.
  • Büntetlen előélet.
  • Képesség a problémamegoldásra és a rugalmasságra.
  • Pontosság és precizitás a munkavégzésben.
  • Elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.

Előnyt jelent:

  • Veszprém közeli lakhely.
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Számítógépkezelési alapismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány, legalább 2 éves vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és Cafeteria juttatási csomag.
  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú karrierlehetőség.
  • Támogató és barátságos munkakörnyezet.
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség és továbbképzések.
  • Innovatív projektek és technológiák.

Ha úgy érzed, hogy megfelelsz a fent leírt elvárásoknak, és szívesen csatlakoznál hozzánk, kérünk, küldd el önéletrajzodat az uzem@greenman.hu e-mail címre. Részletesen mutasd be eddigi tapasztalataidat, és írd meg, hogy miért érzed, hogy a mi vállalatunk lenne a számodra a legjobb választás. Bízunk benne, hogy hamarosan személyesen is találkozhatunk, hogy még jobban megismerhessük egymást. Ha kérdésed lenne az álláslehetőséggel kapcsolatban, kérünk, ne habozz felvenni velünk a kapcsolatot (uzem@greenman.hu). Köszönjük az érdeklődésed és várjuk jelentkezésed! A kiválasztott jelentkezőknek 2 héten belül visszajelzünk.

Munkavégzés helye:
Veszprém

Állás típusa: Teljes állás, fix munkaidő hétfőtől péntekig: 07:00-15:30

Közzétéve: 2023-08-03